Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce - strona nieoficjalna

Turniej trampkarzy

• autor: apsokol, 2013-02-01 07:51

Zarząd MLKS 'Sokół' Pyrzyce informuje, że nastąpiła zmiana terminu turnieju rocznika 1998 i młodsi. Zawody zostaną rozegrane w niedzielę, 10 lutego 2013 r. od godziny 9.30 w hali sportowej przy ul. Rolnej w Pyrzycach. W turnieju udział weźmie 10 drużyn (przy dużym zainteresowaniu - 12 drużyn), zawodnicy z rocznika 1998 i młodsi, w tym gospodarz - Sokół Pyrzyce, który wystawi dwie drużyny. Drużyny podzielone zostaną na dwie grupy po 5 lub 6 zespołów (drużyny maksymalnie 12-osobowe). Wpisowe na turniej wynosi 100 zł (wyżywienie w własnym zakresie, organizatorzy zapewniają tylko drobny poczęstunek). Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Decyduje kolejność zgłoszenia. Telefon kontaktowy: 698-671-667 - Marcin Mazurkiewicz.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Turniej w Warnicach - trampkarze młodsi
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.